Повідом про корупцію

На цій сторінці Ви можете повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною шляхом заповнення запропонованої нижче форми.

НАГОЛОШУЄМО! Повідомлення підлягають розгляду за умови заповнення полів, позначених символом «*».

Звертаємо увагу! Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті може бути здійснене працівником Державної служби України з безпеки на транспорті без зазначення авторства (анонімно).

Таке повідомлення буде розглянуте у строк не більше 15 днів від дня його отримання, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Якщо в указаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання.

Інформація про особу заявника

Інформація про особу яка вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення

* Поля обов'язкові для заповнення